Forvetbet Para Çekme

Forvetbet Nasıl Para Çekilir ?

Forvetbet Nasıl Para Çekilir ?

Forvetbet Para Çekme Yöntemleri

Forvetbet para çekme işlemleri için öncelikle sisteme giriş yapmş olmalısınız. Ardından sağ menüden para çekme bölümüne gelip para çekme formunu eksiksiz ve hatasız doldurmalısınız. Bu işlemleri yaparken nasıl ve nereye para çekmek istediğiniz alanı seçmelisiniz. Akabinde hangi yöntem ile forvetbet para çekme işlemleri yapmak istiyorsanız o formu doldurmalısınız.

Forvetbet Para Çekme Formu

Forvtebet para çekme formu bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız doldurmaya özen gösteriniz. Örneğin eft ile para çekmek istiyorsanız IBAN ve SWift kodunuzu ekrana giriyorsunuz. Swift kodu nedir ? Bu kod yurt dışında para çekmek için kullanmanız gereken numaralardır. İşlem süreleri değişkenlik gösterebilmektedir. Bunun işin endişelenmenize gerek yoktur. Forvetbet Banka hesabınıza para çekmek istiyorsanız 1 ile 3 iş günü içerinde, Moneybookers ile para çekmek istiyorsanız 1 iş günü içerisinde para hesabınıza geçmektedir. Banka havalesi ile en az 150 TL para çekebilirsiniz.

Forvetbet Para Çekme Formu.

Forvetbet Para Çekme Formu.

Forvetbet Para Çekme Limitleri

Özellikle belirtiyoruz ki gün içerisinde yalnızca 1 defa para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Tüm bu işlemleri okuduktansonra forvetbet para yatırma işlemleri için makalemizi okumanızı öneririz.

Forvetbet Banka  Havalesi: Bir üst yazımızda belirttiğimiz gibi forvetbet banka hesabınıza para çekmek için en az 150 TL limit koymuştur. Maksimum limit ise yoktur. Dilediğiniz kadar para çekebilirsiniz.

Forvetbet Ukash İle Para Çekme: En az 5 euro , en çok 1.250 euro para çekebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde hesabınıza gönderilmektedir. Forvetbet ukash için %4 kesinti yapmaktadır.
Ecocard: Minimum 100 TL, maksimum 12.500 TL para çekebilirsiniz. İşlem süresi 1 gündür.

Forvetbet Speedcard: En az 100 TL, en çok 3.000 TL para çekebilirsiniz. Bir gün içerisinde paranız speedcard hesabınızdadır.

Click2Pay: Alt limit 20 TL, üst limit 2.000 TL’ ye kadar para çekebilirsiniz. İşlem süresi yine 1 gündür.

Forvetbet Moneybookers Para Çekme: Minumum 20, maksimum limit yoktur. 1 iş günü içerisinde paranız yatmaktadır.

Neteller: Minimum 40 TL para çekebilirsiniz. Bu yöntemde maksimum para çekme limiti yoktur. Para çekme talebinizin ardından 24 saat içerisinde paranız neteller hesabınıza yatmaktadır.

Webmoney: En az 50 TL’ ye kadar para çekebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde paranız aktarılır. Ayrıca üst limit yoktur.

Destek için mail gönderebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...