Odeonbet Para Çekme

Odeonbet para çekme limitleri ?

Odeonbet para çekme limitleri ?

Odeonbet Para Çekme Yöntemleri

Odeonbet para çekme yöntemlerine giriş yapmadan, Odeonbet hakkındaki giriş makalemizi önce buradan okumanızı istiyoruz. Odeonbet nedir, ne değildir, hakkında detaylı bir inceleme yapıp siz okuyucularımıza sunduk. Odeonbet üye nasıl olunur, hangi oyunlar vardır, canlı masalarda oyunlar nasıl oynanır gibi soruların hepsine değindik. Tabi tüm bunları yaparken de odeonbet para yatırma yöntemlerine de değindik. Şimdi sıra geldi odeonbet para çekme yöntemleri nelerdir, odeonbet hesabınızan nasıl para çekebilirsiniz, odeonbet para çekme limitleri nelerdir ve benzeri sorularınızın cevaplarına değinmeye. Ecopayz, bank transfer, webmoney, kredi kart ( visa, mastercard, debit kart ) odeonbet para çekme yöntemlerinin başında gelektedir. Bahis oyunlarında olduğu gibi para çekme işlemleri oldukça kolaydır. Yeterki para çekme limitlerini iyi bilelim. Her şans oyunları kanalında olduğu gibi odeonbet para çekme limitleri vardır. Güvenli midir ?  Evt oldukça güvenlidir. Uluslarası firmalarla çalışmaktadırlar. İşlem ücreti kesiyorlar mı ? Yada işlem ücreti kesiyorlarsa ne kadar bir kesinti vardır ? İşlem süresi ne kadar ? Çekmiş olduğum tutar ne zaman hesabıma yatar ? Benzer başlıktaki soruların yanıtlarına da bu makalemizde yer vereceğiz. Not diyerek açıklayalım. Herhangi bir para yatırma ya da para çekme konusunda problem yaşarsanız canlı yardım ekibine mail atmanız halinde kısa sürece yanıt gelmektedir. Üstelik türkçe desteğide vardır.

Odeonbet nasıl para çekilir ? odeonbet banka havalesi, ecopayz, kredi kartı, visa, mastercard, debit, odeonbet webmoney.

Odeonbet nasıl para çekilir ? odeonbet banka havalesi, ecopayz, kredi kartı, visa, mastercard, debit, odeonbet webmoney.

Odeonbet Para Çekme Limitleri

Odeonet Ecopayz ile Para Çekme: EcoPayz ( Ecocard ) Popüler  bir e-cüzdan uygulamasıdır. EcoPayz ile sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde para çekebilirsiniz. İşlem süresi yaklaşık olarak 1 gündür. Odeonbet Minimum para çekme, 50 TL – Odeonbet Maximum para çekme 15.000 TL

Odeonbet Banka Havalesi: Haftaiçi günlerinde işlem yapabilirsiniz. CepBank yatırmalarınızda para çekim işleminiz için dilediğiniz yöntemi kullanabilirsiniz. En az 150 TL, en çok 3000 TL’ ye kadar para çekebilirsiniz. Süre 1 gündür.

Webmoney Odeonbet: Webmoney hızlıdır. Neteller ile yaptığınız para yatırma işlemlerinde, para çekimlerinizi e-cüzdan veya online yöntemler ile yapabilmektesiniz. Minumum 50, maksimum 3000 TL’ dir. İşlem süresi 24 saat.

Odeonbet Kredi Kartı ile Para Çekme ( visa, mastercard, debirt ):  Fransa ve Bulgaristan ülkeleri hariç 24 saat içerisinde kredi kartınıza odeonbet ile para çekebilirsiniz. İşlem ücreti vardır. %2. Minumum 50 TL, en çok 3000 Tl’ dir.

Forvetbet için para çekme yöntemini de gördünüz mü ?

Odeonbet para çekme limitlerini ve yöntemlerini okudunuz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...